Rhino Gold Gel

Marzysz o penisie o rozmiarze Afrykańskim?
318PLN *
159PLN *

Czas do zakończenia specjalnej oferty

 • 0
  0
  godzin
 • 1
  5
  minut
 • 0
  0
  sekund
* Prosimy zwrócić uwagę na fakt, że stawki VAT mogą różnić się w zależności od przepisów jakie obowiązują w kraju w ktróym było składane zamówienie.
Teraz to możliwe!
 • Naturalne powiększanie penisa od 3 do 7 cm
 • Silna erekcja trwająca aż do 3 godzin
 • 100% naturalne składniki
Nie powiedzieli nam o tym przez kilka wieków!

Naukowcy odwiedzili wyspę Tabuaeran i spotkali plemię, które odkryło tajemnicę powiększania penisa.

W rzeczywistości Afrykanie nie zawsze mieli ogromne penisy. Wszystko zaczęło się około 300 lat temu, kiedy ludzie z wyspy Tabuaeran zaczęli nakładać na penisy specjalną maść wykonaną według przepisu szamana.

To nie tylko pomogło powiększyć penisa, ale także zwiększyło potencję.

Ta tradycja jest nadal żywa. Mężczyźni z tego plemienia mają największe penisy na świecie i są uważani za najlepszych kochanków.

Ludy pierwotne to znawcy w kwestiach uprawiania seksu
 • Standardowy akt seksualny między mężczyzną a kobietą trwa od 2 do 4 godzin, bez przerw.
 • Mężczyzna może zaspokoić 3-4 kobiety pod rząd.
 • Średnia wielkość penisa członków tego plemienia wynosi 27,5 cm.
Rhino Gold Gel
uosobienie tradycji i nowoczesnych technologii

Kiedy naukowcom udało się uzyskać recepturę "magicznej" maści, kolejnym krokiem było odtworzenie i ulepszenie produktu do masowej produkcji. Tak powstał Rhino Gold Gel.

 • Jak to działa?

  Penis mężczyzny składa się z licznych tkanek ciał jamistych.

  Kiedy mężczyzna się podnieca, są one zalewane krwią - tak pojawia się erekcja. Im bardziej gęste są ciała jamiste, tym większy jest penis mężczyzny. Im bardziej się one zbijają, tym silniejsza jest erekcja.

 • Rhino Gold Gel

  wnika do tkanki ciał jamistych i przyczynia się do szybkiej regeneracji komórek. Tkanki wydłużają się i usztywniają, dlatego penis rośnie. Ze względu na konsolidację naczyń krwionośnych poprawia się przepływ krwi, co sprawia, że erekcja jest silniejsza i trwalsza.

Jaki jest sekret Rhino Gold Gel?
 • LIŚĆ DAMIANY

  Naturalny afrodyzjak, zwiększa libido i wytrzymałość, zapobiega zaburzeniom erekcji i niepłodności, stymuluje zakończenia nerwowe, wzmacnia przyjemne doznania i orgazm, łagodzi zmęczenie i stres, normalizuje równowagę hormonalną, stabilizuje układ moczowo-płciowy.

 • MUIRA PUAMA

  Silny afrodyzjak, wzmacnia fizjologiczne i psychologiczne aspekty seksu, zwiększa libido, zapobiega rozwojowi zaburzeń erekcji, łagodzi nadmierne pobudzenie, stymuluje podział komórek penisa, zwiększa długość i grubość penisa.

 • MACA PERUWIAŃSKA

  Stymuluje wzrost i podział komórek penisa, zwiększa ilość i jakość plemników, wzmacnia ściany naczyń penisa, chroni przed infekcjami układu moczowo-płciowego, zapobiega przedwczesnemu wytryskowi, zwiększa wytrzymałość, aktywuje syntezę testosteronu, zwiększa wrażliwość, wzmacnia doznania i przedłuża orgazm.

L-ARGININA

Zwiększa produkcję testosteronu i sprawia, że ciała jamiste i korzeń penisa są bardziej gęste, dzięki czemu staje się on nie tylko dłuższy, ale także grubszy.

Informacje z pierwszej ręki
JANUSZ NOREK
Naukowiec, jeden z twórców Rhino Gold Gel

Badaliśmy fenomen układu płciowego mężczyzn w Afryce i powody, dla których ich penisy są znacznie większe w porównaniu ze światowymi standardami. W końcu udało nam się znaleźć nieznane afrykańskie plemię i nauczyć się od nich przepisu na powiększenie penisa i zdrową potencję.

Zanim zaczęliśmy pracować nad Rhino Gold Gel, wykonaliśmy wiele testów, które dowiodły skuteczności działania naturalnych składników. Dodaliśmy jeszcze jeden ważny składnik. Tak powstał Rhino Gold Gel - pierwszy naturalny i bezpieczny środek na powiększenie penisa i wzmocnienie erekcji.

Wkrótce każdy mężczyzna będzie mógł pochwalić się penisem takim, jak u Afrykanów.
Według najnowszych badań Rhino Gold Gel mężczyźni w wieku od 20 do 60 lat cieszą się świetnymi wynikami.
 • Na etapie testowym 37 osób testujących z Polski wypróbowało Rhino Gold Gel. Każda z nich zauważyła, że penis stał się od 3 do 5 cm większy.

 • Funkcja erekcji została przywrócona u 87% badanych osób dzięki Rhino Gold Gel . Średni czas trwania pierwszego aktu seksualnego wynosił 40 minut.

Oni wypróbowali już Rhino Gold Gel i dzielą się wynikami:
 • WACŁAW
  Szczerze mówiąc, nie wierzyłem, że to się zadziała! Ja i mój przyjaciel zamówiliśmy to tak, dla żartu. Jego penis urósł o 3 cm, mój - o 5 cm! Nie wiedziałam, że rozmiar jest TAK ważny dla kobiety! Teraz to nie ja jestem tym, kto dzwoni po seksie, tylko kobiety! Super!
 • KAMIL
  Jeśli chcesz niesamowitego seksu, Rhino Gold Gel to fajna rzecz! Erekcja trwa GODZINAMI! Jeśli używasz go regularnie, możesz nawet kontrolować swój orgazm. Jeśli chodzi o powiększenie, mój penis był już dość długi - 19 cm - ale naprawdę urósł o kolejne 2 cm. Natura wie, kiedy się zatrzymać.
 • SEBASTIAN
  Miałem problemy z dziewczynami z powodu małego rozmiaru penisa. Poważnie zastanawiałem się nad operacją, ale postanowiłam najpierw spróbować Rhino Gold Gel. Mój penis urósł o 4 cm w miesiąc. To dla mnie dużo! Teraz mój penis jest co najmniej średniego rozmiaru!